[Innocence of Muslims ]„Невинността на мюсюлманите” - филма, който ще подпали трета световна война

http://www.inter-view.info/2012/09/innocence-of-muslims.html
![]() |
Innocence of Muslims е филм, в който гаврата с Мохамед и исляма като религия надхвърля, границите на търпимостта и на обикновената провокация |
Невинноста на Мюсюлманите е филм, който е на път да разпали трета световна война.
Той провокира и разгневи мюсюлманите по цял свят. Снимки от протестите можете да видите тук
Във филма пророкът Мохамед е представен оскърбително, неговите последователи са
представени, като шайка разбойници, а исляма е раково образувание.
Първите протести започнаха в Египет, Либия, където убиха американския посланник (в добре организирана атака с гранатомети)и пожарите пламват един след друг в цял свят включително и в Европа. Режисьор на филма е Сам Бейсил (американец с израелско гражданство), което явно е псевдоним защото все още не е открит. Американските власти разпитват Накула Басили Накула,който е участвал при създаването на филма.
Видеото е добре организирана провокации, която цели именно тези бунтове и размирици. Бюджета на уж аматьорския филм е над 5 милиона долара,а постройката му и начина на представяне е сигурен белег, че цели ескалиране на напрежение между мюсюлмани и християни, противопоставяне и насаждане на религиозна омраза.
Екипът на Обама е поискал премахването на видеото от YOU TUBE, но от GOOGLE отказват да наложат цензура.
Вашето мнение е ценно за нас!