Найден печели Big Brother All Stars

http://www.inter-view.info/2012/12/big-brother-all-stars.html
Днес е понеделник и много хора в момента са пред екраните. Според анкета проведена от НОВА ТВ. Найден ще бъде победителят в реалитито.
Според проучването с най - малки шансове е Лестър 19 % .Следва го Стойка с 16 % и Боби е с най - големи шансове след Найден с 19%. Най-малко е събрал македонецът Лестер - 13%.
Найден води с голяма преднина, която вероятно няма как да бъде стопена. В анкетата са гласували 52% от потребителите на сайта на НОВА ТВ - NovaNews.bg
Всички финалисти имат специални обръщения към зрителите.
Найден е любимец и на Мартина Вачкова, която го сравни с Фют, Питър Пан и каза, че той е фаворитът на цяла България.
Единственият минус, който изтъкват хората против шансовете му за победа са, че "Найден се напика от страх" - както каза Маги Халваджян и не си призна пред Боби, че са залепили обувките му на стената.
-->
Вашето мнение е ценно за нас!