stoineff

Метеорит удари Урал в Русия - 4 -ма са ранени Видео и Снимки

Над Челябинска област в Русия е регистриран метеоритен дъжд, жертви и разрушения няма, заяви говорителят на Уралския регионален център на руското министерство на извънредните ситуации Вадим Гребеник, цитиран от Интерфакс.

„Действително е регистриран метеоритен дъжд, нямаше падане на останки на земята. Един метеорит се взриви над Челябинска област, като от взривната вълна са изпочупени прозорците в няколко селища в Челябинска област", уточни той. Няма пострадали.


Четирима души са ранени, по данни на руски медии.


Според изданието "Правда урфо" необичайното явление станало към 9,20 ч местно време.

Жителите на Южен Урал били силно разтревожени от падналите осколки и избитите от взривната вълна прозорци. По неофициални информации мобилните телефони в региона не работят.

Ярко горящо кълбо, което пада на земята, видели и жителите на селищата Набережни Челнов, Нижнекамск, Чистополе и Алметевка. Някои очевидци твърдят, че са видели комета.

Таксиметрови шофьори отказвали пътувания в региона.


Четирима са ранени

Снимки на пораженията след удара на метеорита
Снимки след падането на метеорита Туитър

 Метеорит удари  Русия Урал - 4 -ма са ранени Видео и Снимки
Снимки на ударения град Туитър
За Челябинской области в России зарегистрированы смерти метеоритный дождь и разрушений будет представитель Уральского регионального центра МЧС России ситуациям Вадим Гребеник цитирует Интерфакс.

"Это действительно зарегистрирован метеорный поток, мусор будет падать на землю.Метеор взорвался над Челябинской области, от взрывной волны разбили окна в нескольких деревнях в Челябинской области ", сказал он. Никто не пострадал.

Четыре человека получили ранения, по данным СМИ России.

По данным газеты "Правда УрФО" необычное событие произошло в 9.20 вечера по местному времени.

Жители Южного Урала были потрясены упали фрагменты и убит взрывом окон. По неофициальной информации, мобильные телефоны не работают в регионе.

Яркий мяч горения, которая падает на землю, и увидел, что жители поселения Naberezhni Челнов, Нижнекамска, и Chistopole Almetevka. Некоторые свидетели утверждают, что видели комету.

Таксисты отказывались ехать в регионе.
-->

related

Свят 3138305476597981368

Публикуване на коментар

Вашето мнение е ценно за нас!

emo-but-icon

Четени

Коментари

Recent Comments Widget

Диети и здравословно хранене

Графен

Важно!

Юридическа защита на пострадали при катастрофи

Ако сте пострадал при ПТП, или катастрофа: След наше  интервю  с престижни столични адвокати, стана ясно, че практика на застрахователн...

Пловдив Спорт

Акумулатори

Style Place Китен

Style Place Китен
Заповядайте на море!
item