Откриха обесен Румен Димитров от Пловдив

http://www.inter-view.info/2013/04/rumen-dimitrov.html
Румен Димитров - местен пловдивски бизнесмен е поредния самоубил се. 47-годишният мъж дистрибутор на немската фирма “Вьорман”, е открит обесен в дома си в село Скутаре.
Румен Димитров бил много популярен в артсредите в Пловдив и е вземал участие в няколко певчески формации, включвал се активно и в различни артсъбития. За близките и приятелите му е абсолютен шок подобна версия, те го познават като изключително ведър и позитивен човек, съобщава "Марица".
Първият сигнал, че с Румен нещо се е случило, идва преди 10 дни, когато негови приятели съобщават в полицията, че е изчезнал. На следващия ден и баща му подава официално сигнал.
Димитров е обявен за издирване, името и снимката му са разпратени из цялата страна. От него обаче няма и следа. Липсва и моторът му, който също се издирва. Докато го търсят, близките му претърсват стаята му и откриват бележка, в която Румен се сбогува с тях. “Напускам ви, няма да се видим повече. Моля ви, не казвайте на Ана какво се е случило, защото Оля има рожден ден. Съобщете им по-късно. Обичам ви”.
Ана е гражданка на Беларус, с която Румен сключил брак преди два месеца. Тя има дъщеря Оля. По време на трагедията двете са в Беларус. Близките на Румен вече са сигурни, че с него се е случило нещо лошо, но липсата на мотора ги навежда на мисълта, че той е заминал някъде далеч и е сложил край на живота си. На 30 март обаче баща му се качва на тавана и намира тялото му да виси на една греда.
Приятелите и близките на бизнесмена са в шок. “Румен беше изключително силен характер. Много интелигентен, с богата обща култура. Музикант, фен на моторите. Абе, буквално беше влюбен в живота”, описва го негов близък приятел.
Вашето мнение е ценно за нас!