24 годишен бере душа след адска катастрофа в автобус близо до Кнежа

http://www.inter-view.info/2013/09/24-katastrofa-avtobus.html

Млад 24-годишен мъж катастрофира челно с автобус вчера (събота), съобщава Дарик. Шофьорът е приет в Плевенската болница с фрактура на лява бедрена кост, фрактура на таза и разкъсване на черен дроб и с опасност за живота.
Инцидентът е станал на 31 август в 06:10 часа. На пътя между град Кнежа и град Бяла Слатина лек автомобил "Опел Вектра", управляван от 24-годишния от Враца, при движение в посока към град Кнежа навлиза в насрещното платно за движение и се удря челно в правилно движещ се насреща автобус "Сетра с 211 х". Зад волана на автобуса е бил 44-годишен от село Крушовица.
Вследствие на катастрофата е пострадал само водачът на лекия автомобил. Шофьорът на автобуса е изпробван за алкохол с техническо средство "Алкотес Дрегер" и резултатът е отрицателен. Уведомен е районен прокурор. По случая е образувано досъдебно производство.
Вашето мнение е ценно за нас!