stoineff

Нюкасъл - Манчестър Юнайтед 3:0

Отборът на Нюкасъл изигра един от най-силните си мачове през този сезон в Премиър лийг и категорично надигра един от фаворитите за титлата - Манчестър Юнайтед. "Свраките" се наложиха с 3:0 в домакинството си от 20-ия кръг и отново дадоха заявка за класиране в евротурнирите, като в същото време сериозно попариха шампионските амбиции на своя съперник, който записа втора поредна загуба в актива си и вече изостава на 3 точки от лидера в класирането Манчестър Сити.

Точни за успеха на Нюкасъл бяха Демба Ба в 33-ата и Йоан Кабай в 47-ата минута, а автогол на Фил Джоунс в 90-ата минута оформи класическото 3:0