Тежки катастрофи в София следстиве на лошото време

http://www.inter-view.info/2014/03/katastrofi-sofia-zaginali.html
Невнимателното шофиране и лошото време станаха причина за два тежки инцидента в центъра на София, при които един човек почина, а няколко души бяха ранени.
Шофьор на „Ауди“ удари четири автомобила на кръстовището на бул. "Тодор Александров" и ул. "Опълченска", съобщава „Булфото“. Около 19 часа лимузината се врязала в потеглящите на зелено коли, и е предизвикала верижна катастрофа. Докато линейката прибирала пострадалите, други две коли се ударили в задръстването.
Малко по-рано велосипедист почина на бул. "Христо Ботев", близо до площад Македония, съобщи „Блиц“. Мъжът, на видима възраст около 50 години, е карал велосипеда си, като е държал в едната си ръка чадър. Все още не е ясно дали се подхлъзнал и е починал при падането или е бил ударен от преминаващ автомобил.
Вашето мнение е ценно за нас!