stoineff

Бой между футболистите прекрати мача Левски - Улисес

Бой прекрати контролата между "Левски" и арменския Улисес в Турция. В 60-ата минута, при резултата 2:1 за съперника, двата отбора се сбиха.

Всичко започна след грубо нарушение срещу Веселин Минев край тъчлинията. Защитникът влезе в пререкание с извършителя. Владимир Гаджев също се намеси. Последва струпване и бутане. Човек от щаба на арменците обаче хвана през кръста капитана на "Левски", издърпа го настрани и със суплес го повали на земята. Емоциите ексалираха, като започнаха да се раздават ритници и юмруци. Най-деен бе треньорът на Улисес. Георги Иванов-Гонзо също слезе на терена в опит да въведе ред.

След като двата тима бяха успокоени, главният съдия свири край на срещата. А в нея "сините" бяха по-добрия тим. Създадоха не малко добри положения, но единственият гол бе на Валери Домовичйски от дузпа в 13-ата минута. Арменците имаха само два удара към вратата, които бяха достатъчни да отбележат два гола. Шимбанда изравни с шут по земя отляво в 44-ата минута, а влезлият като резерва Курцизе отбеляза 2:1 с изстрел правао в горния десен ъгъл на Пламен Илиев.

По програма днес "Левски" трябваше да играе срещу Поханг, който в последния момент отказа проверката заради контузени играчи. Следващата проверка на "сините" е на 5 февруари срещу Лех (Познан)